Біржа вантажоперевезень Автогон

Вантажоперевезення відіграють важливу роль в розвитку кожного бізнесу. Доставка нової продукції, сировини, вимагає наявності особистого автопарку, а також введення додаткових штатних одиниць в компанію (логісти, водії, диспетчера). Однак, якщо в цьому немає необхідності, і вантажоперевезення у вашій компанії нерегулярні, то не має сенсу наймати на роботу додаткових співробітників. Для того, щоб перевезти вантаж в будь-яку точку України або Європу, можна скористатися сайтом Автогон.

Сайт Автогон для вантажовідправника

Якщо вам потрібно час від часу відправляти вантажі, то зовсім не обов'язково для цього купувати спецмашини, наймати водія і, відповідно, мати додаткові фінансові витрати. Для вас оптимальним варіантом буде реєстрація в базі даних на сайті Автогон. Як тільки ви викладаєте своє оголошення про необхідність перевезти вантаж, з вами будуть зв'язуватися перевізники, які пропонують свої послуги. Тобто, один раз заповнивши форму своїх даних і вказавши в фільтрі тип транспорту, ви просто чекаєте, коли перевізники будуть вам самі пропонувати свої послуги. Можна домовитися про вартість вантажоперевезень, терміни доставки, обговорити маршрут. Головне, що ви особисто контролюєте весь процес, а значить ваш вантаж знаходиться в безпеці. Ми допомагаємо доставити вантажі без зайвих зусиль і переплат.

Сайт Автогон для перевізників

На сайті вантажоперевезень Автогон реєструються водії, які пропонують послуги перевізників . Якщо ви вже володієте будь-яким вантажним транспортом і хочете заробити або займаєтесь вантажоперевезеннями на постійній основі, то платформа Автогон допоможе знайти замовників. Великою популярністю користуються такі типи транспорту як: • контейнер, контейнеровоз • тент • рефрижератор під продукти, під м'ясо • ізотерм • фургон • плитовоз • зерновоз • ін. Перевага платформи Автогон в тому, що перевізник працює безпосередньо з замовником без посередників, що додатково заощаджує час і гроші обох сторін. Заповнивши форму фільтра на сайті Автогон найбільш повно і вичерпно, можна набагато швидше знайти замовника. Ми забезпечуємо ваш транспорт постійною роботою без простоїв і без посередників.

Порожнє обладнання - раціональна послуга для замовників і перевізників

Часто трапляються непередбачувані ситуації, коли потрібно терміново перевезти вантаж, що вимагає розміщення в контейнер. На цей випадок на нашому сайті є розділ Порожній контейнер. Замовник може зайти в цей розділ і одразу знайти порожнє обладнання, яке готове вмістити ваш вантаж і відправитися в дорогу. Послуга "Порожній контейнер" може виявитися набагато дешевше, ніж замовляти вантажоперевезення в одну сторону, а назад машина йде порожня. Саме тому перевізники беруть додаткові замовлення в зворотному напрямку. Такий сервіс дозволяє більш ефективно використовувати транспортний засіб перевізника і значно скоротити витрати на логістику замовнику. Головна цінність інформаційної біржі вантажоперевезень Автогон - це клієнти. Ми об'єднуємо відправників вантажу з перевізниками на одній платформі, організовуємо доставку в найкоротші терміни.