Питання комфортного пересування автотранспорту по дорозі М- 06, напрям Львів - Рівно давно турбує керівництво "Укравтодор". Тема ця обговорювалася і раніше. Збільшення кількості смуг, будівництво об'їзних доріг навколо населених пунктів - це плани на найближчі роки.

Реалізація цих кроків дозволить економити час в дорозі з Львова в Рівному майже в два рази! А це 1,5 години нашого з вами часу!

Чому важлива саме ця ділянка? Він є основним руслом руху експорту в країни Європейського Союзу. І докорінно впливає на економіку і розвиток регіону.

"Укравтодор" ставить перед собою завдання вивести увесь транспорт наступний транзитом по дорогах М- 06 Київ-Львів-чіп і М- 19 Доманово -Тернополь - Чернівці, за межі міста і приміської зони. Пропозиція використати південний напрям для об'їзду міста Дубно в Рівненській області дуже актуально.

У цьому контексті необхідно знати і про наступних заходи: у близьких перспективах 6 км нової дороги, яку необхідно побудувати, 4 км - потребують реконструкцій різної складності, 4,2 км дороги потрапили під категорію поточний середній ремонт. Нова гілка змiнює свою категорію на другу технічну, таку, що має дві смуги руху. Майже 14 км тепер необхідно буде проїхати водієві по Північній об'їзній дорозі в Рівному. Фінансове забезпечення цього заходу визначається рамками Дорожнього фонду бюджету України.