Логістика в Україні - одна з галузей країни, що найбільш динамічно розвиваються. Зростає малий, середній бізнес, а значить буде потрібно доставити вантаж якомога швидше. Утримувати свій власний автопарк досить дорого і нерентабельно. Набагато вигідніше звертатися до послуг приватних перевізників.

І якщо в одну сторону, транспортний засіб переміщається навантаженим, то назад повертається порожнім. Саме це призводить до подорожчання послуг вантажоперевезень і зниження попиту. Обидві сторони -як відправник вантажу, так і перевізник хочуть отримати найбільшу вигоду з кожної угоди, отримати вигідне замовлення. Транспортні компанії платять за це непогані гроші.

Власник вантажу прагне до того, щоб вантаж був доставлений якомога раніше одержувачу, за вигідною ціною і в обумовлені терміни. З'являється необхідність знайти посередника вантажоперевезень. Його завдання полягає в тому, щоб від угоди вантажоперевезень отримали вигоду всі сторони.

Відмінним прикладом для відправників вантажу і виконавців перевезення є онлайн-платформа Автогон. Проста і інтуїтивно зрозуміла платформа об'єднує інтереси власників/відправників вантажу з перевізниками.

В основному це приватні водії фур, які пропонують послуги транспортування вантажу. У разі, якщо завантаження транспортного засобу не повне, то пропонується зробити догруз по шляху проходження.

Якщо вам потрібно доставити вантаж у будь-яку точку України або навіть в Європу, реєструйтеся на сайті Автогон і ви неодмінно знайдете вантажоперевізника за оптимальною ціною. Такий спосіб роботи є найбільш актуальним, простим і доступним.

Вантажоперевезення на різних типах автомобілей