46
+ 0 сьогодні
17
+ 0 сьогодні
40
+ 0 сьогодні
30
+ 0 сьогодні

Інформаційна біржа вантажоперевезень України

Переваги
Детальний фільтр

Детальна система фільтрів і сортування допомагає користувачу швидко знайти те, що він шукає. З його допомогою можна прибрати з пошуку все зайве і залишити інформацію за заданими критеріями. Ми використовуємо різні класифікації, категорії, характеристики, базові фактори.

Кращий майданчик для контейнерів

Головна перевага “Автогон” в тому, що тільки у нас є можливість замовити спеціальне авто для перевезення контейнерів без посередників. Клієнт спілкується безпосередньо з перевізником.

Розрахунок відстані і витрата палива

Калькулятор на сайті “Автогон” допомагає прокласти маршрут водія. Знаючи витрату бензину і середню ціну за літр палива, можна швидко порахувати обов'язкові фінансові витрати. Це важливо при підготовці до далекого рейсу далекобійника.

Швидкий зв'язок з партнерами

Ваші пропозиції повинні бути цікаві і доречні для ділових партнерів, щоб сприяти розвитку їх бізнесу. Бізнес з партнером – це, як мінімум, в два рази більше ідей, в два рази більше зв'язків, в два рази більше контролю і, як результат, в два рази більше прибутку. За допомогою нашого сайту зв'язатися з новими і постійними партнерами можна в будь-який час.

Моніторинг оголошень (замовлень)

Моніторинг оголошень — це унікальна можливість, незалежно від того, де ви знаходитесь, контролювати свої оголошення на нашому сайті, швидко дізнаватися про контакти з вашою заявкою.

Велика база перевізників

У нас найбільша база перевізників з автомобілями різних типів - автоцистерни, трали, самоскиди, контейнеровози, лісовози, зерновози і так далі. Наша велика база перевізників дозволяє швидко і оперативно знайти потрібний вид транспорту і надійного перевізника.

Перевізнику

Якщо ви власник вантажного автомобіля, ви можете скористатися послугами нашого сайту для пошуку вантажів в заданому напрямку. Також, якщо у вас є свій контейнер, який може використовуватися для перевезення будь-якого вантажу, це також можна вказати в оголошенні або в розділі «Порожній контейнер». Для того, щоб знайти необхідний вантаж, потрібно на сторінці пошуку вказати, звідки ви їдете, і в якому напрямку ви згодні доставити один або кілька вантажів. Таким чином, всі клієнти сайту отримують повну інформацію про той чи інший вид послуг з можливістю зв'язатися з перевізником або замовником особисто і обговорити замовлення.

Вантажовласнику

Якщо вам потрібно доставити вантаж з точки А в точку В, ви можете скористатися послугами вантажоперевезення. Для цього необхідно лише вибрати авто згідно докладним характеристикам вантажу. Авто можна вибирати виходячи з ваших побажань або вимог. В оголошенні на пошук авто ви вказуєте габарити вантажу, його тип і інші важливі характеристики, а також особливі побажання. Також варто зазначити, куди і в які терміни його необхідно доставити. Такий спосіб пошуку значно спростить вам життя і заощадить гроші, час і нерви. Адже можна безпосередньо зв'язатися з людьми, які відгукнулися на ваш запит, і обговорити всі деталі.

Порожній контейнер

Ексклюзивна пропозиція від компанії Автогон - «порожній контейнер». Ми можемо здійснювати перевезення контейнерів. Наприклад, можливо з порту в заданому напрямку доставити вантаж, або, навпаки, із зазначеного місця доставити контейнер в порт. У детальному пошуку ви вказуєте, чи ви є виконавцем або замовником. Виконавець вказує бажаний тип вантажу і напрямок перевезення, замовник - бажане авто, характеристики вантажу і напрямок. Це допоможе вам швидко здійснити перевезення. Вибравши варіант, що вас влаштовує, на сайті, ви можете зв'язатися з замовником або виконавцем оголошення безпосередньо.

Автогон - сайт вантажоперевезень по Україні і Європі. Це цінний інструмент як для водіїв, так і для вантажовласників. Якщо ви займаєтесь транспортною логістикою або вантажоперевезеннями, то наша біржа вантажів і транспорту надасть вам потрібну інформацію в пошуку бази вантажів, заявки на доставку і відправку вільних вантажів.

Оголошення можна подати у формі реєстрації. Тут же можна вказати вид транспорту, який ви шукаєте:

  • вантажні автомобілі
  • контейнеровози
  • зерновози
  • рефрижератори
  • газелі до 3, 5 тонн
  • маніпулятори
  • інші

Автоперевезення - важливий і відповідальний процес, а особливо при здійсненні міжнародних перевезень важливо знайти відповідального і безпечного перевізника.

У свою чергу, самі замовники змушені часто звертатися до послуг диспетчерів в пошуках потрібної машини, і щоб ціна вантажоперевезень відповідала якості виконуваної роботи.

Наша база вантажів і машин дозволяє все це робити без посередників, а значить, наш користувач не втрачає час і економить гроші.

Якщо ви є власником авто і хочете взяти замовлення на вантажоперевезення, то реєструйтеся на сайті Автогон.

Створити свій аккаунт просто і швидко, а головне, сайт вантажоперевезень Автогон - безкоштовний.